+48 797 354 561 | Lublin ul.Gliniana 24/1 | pn-pt 9-17 biuro@odzyskujemy-dane.pl

Odzyskiwanie danych z Apple iPhone iPad Lublin

Odzyskiwanie danych z Apple iPhone iPad to proces przywracania utraconych plików z tabletów i telefonów lub dowolnego innego systemu komputerowego marki Apple, który do przechowywania danych wykorzystuje dyski twarde lub pamięć półprzewodnikową (elektroniczną).

Lapto.eu Data Recovery jest liderem skuteczności w dziedzinie odzyskiwania danych z telefonów i tabletów Apple, a dzięki wykwalifikowanym inżynierom z zakresu data recovery oferujemy usługę skutecznego i niedrogiego odzyskiwania danych ze sprzętu z logo Jabłka. Rekomendacje naszych Klientów potwierdzają wysoką skuteczność usług.

Niektóre z typowych scenariuszy utraty danych ze sprzętu Apple:

 • Problemy fizyczne spowodowane upuszczeniem lub uderzeniem dysku

 • Awaria głowicy odczytu / zapisu dysku (dysk „klika” lub stuka)

 • Uszkodzenie elektroniczne (dysk nie jest widoczny w systemie)

 • Uszkodzenie telefonu iPhone iPad, pęknięty wyświetlacz  

 • Telefon iPhone iPad nie włącza się, nie ładuje

 • Uszkodzony interfejs, taki jak złącze Lighting lub SATA

 • Uszkodzony system operacyjny iOS 

  Odzyskiwanie danych z Apple iPhone - Zadaj pytanie TERAZ!

  Kliknij i skorzystaj z formularza kontaktowego! Nasi technicy odpowiedzą najszybciej, jak to możliwe.

  Czy dane z uszkodzonego iPada można odzyskać?

  W zdecydowanej większości przypadków, odzyskiwanie danych z iPada jest wykonalne! Dane pozostają w niezmienionej strukturze a pliki tekstowe i zdjęcia są w pełni czytelne! Odzyskiwanie danych z dysku twardego jest możliwe dzięki funkcji przywracania struktur danych, co oznacza, że dane nadal istnieją na dysku twardym nawet po ich usunięciu lub sformatowaniu. Chociaż utracone pliki nadal istnieją na dysku, nie masz do niego żadnego dostępu.

  Czy można odzyskać dane z uszkodzonego Apple iPhone?

  Mamy dobrą wiadomość! w 95% przypadków odzyskanie skasowanych danych z uszkodzonego Apple iPhone jest w pełni możliwe! Awaria dysku twardego ostatecznie dosięga wielu użytkowników komputerów. Jeśli jednak nie wykonujesz regularnie kopii bezpieczeństwa, istnieje szansa na odzyskanie danych. Skontaktuj się z naszym technikiem w celu uzyskania dokładnych informacji.

  Co to są usługi odzyskiwania danych?

  W przypadku komputerów odzyskiwanie danych jest procesem ratowania (odzyskiwania) niedostępnych, utraconych, uszkodzonych, uszkodzonych lub sformatowanych danych z pamięci dodatkowej, nośników wymiennych lub plików, gdy nie można uzyskać do nich dostępu w normalny sposób.

  Jak działa usługa odzyskiwania danych?

  Oprogramowanie i narzędzia do odzyskiwania danych zostały zaprojektowane do przeszukiwania dysku i lokalizowania wszelkich danych, które można odzyskać, łącząc je z powrotem w formacie umożliwiającym odczyt danych. Po analizie raportu skanowania nasi technicy konsultują możliwości odzyskania danych a także ustalają ostateczne koszty usługi i sposób przekazania danych.

  ODZYSKAJ DANE JUŻ DZISIAJ! CO ZROBIĆ ABY ODZYSKAĆ DANE?

   

  To proste! Dostarcz nośnik do naszego labolatorium odzyskiwania danych przy ul.Glinianej 24/1 w Lublinie!

  Kliknij przycisk poniżej, aby wysłać nośnik do naszej firmy, lub zadzwoń pod numer +48 797 354 561,
  aby porozmawiać z ekspertem z dziedziny odzyskiwania danych z Apple iPhone.

  W firmie Lapto.eu Data Recovery każdy przypadek analizujemy indywidualnie, wykorzystując zoptymalizowany proces, rozważając różne czynniki, w tym model dysku twardego, wiek, wersję oprogramowania układowego i scenariusz awarii, aby stworzyć odpowiedni plan odzyskiwania.

  Nasz proces odzyskiwania danych dla Apple iPhone MAC obejmuje następujące podstawowe kroki:

  • Nasi inżynierowie przeprowadzają szczegółową ocenę dysku twardego. Ustalamy dokładną przyczynę awarii dysku twardego, analizujemy czynniki, które mogą wpłynąć na odzyskiwanie, i przedstawimy ofertę cenową.
  • Rozpoczynamy proces odzyskiwania. Inżynierowie Lapto.eu Data Recovery zajmują się uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, problemami elektronicznymi i uszkodzeniem plików przy użyciu specjalistycznej technologii, aby w każdym przypadku zapewnić najlepsze wyniki odzyskiwania .
  • Nasi inżynierowie weryfikują odzyskane informacje  następnie przedstawiają zgodność danych. Bezpiecznie testujemy pliki za pomocą specjalnych narzędzi, jednocześnie podejmując środki ostrożności w celu ochrony danych.
  • Zwracamy odzyskane pliki zgodnie z wyborem nośnika – na dostarczonym pendrive, lub dysku przenośnym. Pobieramy pełną opłatę za odzyskiwanie tylko wtedy, gdy żądane pliki zostaną przywrócone do stanu całkowicie funkcjonalnego po weryfikacji.

   

  Co najważniejsze, Lapto.eu Data Recovery zapewnia politykę Brak danych - Brak opłat. Jeśli analiza nośnika wykaże brak możliwości odzyskania założonych danych, nie naliczamy opłaty za odzyskiwanie (obowiązują jedynie opłaty diagnostyczne oraz w przypadku spraw przyspieszonych typu Express a także w przypadku dysków uszkodzonych mechanicznie).

  Gdy nie masz dostępu do danych na sprzęcie Apple (w tym iPhone iPad MacBook) i potrzebujesz szybkiej usługi od regionalnego lidera w zakresie profesjonalnych usług odzyskiwania danych - Lapto.eu Data Recovery oferuje eksperckie usługi w konkurencyjnych cenach, a dzięki najlepszej technologii i najbardziej doświadczonym inżynierom w branży zapewniamy najlepsze wyniki odzyskiwania danych.

  Odzyskiwanie danych z Apple iPhone iPad Lublin ul.Gliniana 24/1

  Odzyskiwanie danych z telefonu|smartphone

  Odzyskiwanie danych z telefonu|smartphone

  Odzyskiwanie danych z laptopa|komputera

  Odzyskiwanie danych z laptopa|komputera

  Odzyskiwanie danych z karty pamięci|pendrive

  Odzyskiwanie danych z karty pamięci|pendrive

  Odzyskiwanie danych z dysku przenośnego USB

  Odzyskiwanie danych z dysku przenośnego USB

  Centrum serwisowe elektroniki

  Centrum serwisowe elektroniki

  Śledź nasz profil

  1483483070_social-01

  Odzyskujemy-dane Lublin DataRecovery

  ul. Gliniana 24 /1

  (w pobliżu Politechniki Lubelskiej)

  Godziny otwarcia:

  Pon.-Pt. 9.00 - 17.00

  biuro@odzyskujemy-dane.pl

  +48 797 354 561 

  Zadzwoń teraz!
  Wyznacz trasę