+48 797 354 561 | Lublin ul.Gliniana 24/1 | pn-pt 9-17 biuro@odzyskujemy-dane.pl

Odzyskiwanie danych z Dysku przenośnego USB Lublin

Odzyskiwanie danych z dysku przenośnego USB to proces przywracania utraconych plików z pamięci przenośnych, zazwyczaj dysków typu HDD lub SSD zamkniętych w specjalnej obudowie. Dzięki zastosowaniu interface’u SATA lub USB dysk przenośny może być podłączany i odłączany od komputera w trybie dysku wymiennego.

Lapto.eu Data Recovery jest liderem skuteczności w dziedzinie odzyskiwania danych z dysków przenośnych, a dzięki wykwalifikowanym inżynierom z zakresu data recovery oferujemy usługę skutecznego i niedrogiego odzyskiwania danych z dysku przenośnego SATA USB. Rekomendacje naszych Klientów potwierdzają wysoką skuteczność usług.

Niektóre z typowych scenariuszy utraty danych z dysków przenośnych:

 • Problemy fizyczne spowodowane upuszczeniem lub uderzeniem dysku

 • Awaria głowicy odczytu / zapisu dysku (dysk „klika” lub stuka)

 • Uszkodzenie elektroniczne (dysk nie jest widoczny w systemie)

 • Uszkodzenie mechaniki, które także może powodować efekt „klikania dysku”    

 • Uszkodzona tablica partycji

 • Uszkodzony interfejs, taki jak złącze USB lub SATA

 • Awaria bezpiecznika, kondensatora lub rezystora

 • Skasowanie danych, sformatowanie dysku przenośnego 

  Odzyskiwanie danych z Dysku przenośnego USB - Zadaj pytanie TERAZ!

  Kliknij i skorzystaj z formularza kontaktowego! Nasi technicy odpowiedzą najszybciej, jak to możliwe.

  Czy dane dysku przenośnego można odzyskać?

  W zdecydowanej większości przypadków, odzyskiwanie danych z dysku jest wykonalne! Dane pozostają w niezmienionej strukturze a pliki tekstowe i zdjęcia są w pełni czytelne! Odzyskiwanie danych z dysku twardego jest możliwe dzięki funkcji przywracania struktur danych, co oznacza, że dane nadal istnieją na dysku twardym nawet po ich usunięciu lub sformatowaniu. Chociaż utracone pliki nadal istnieją na dysku, nie masz do niego żadnego dostępu.

  Czy można odzyskać dane z uszkodzonego dysku przenośnego?

  Mamy dobrą wiadomość! w 95% przypadków odzyskanie skasowanych danych z uszkodzonego dysku jest w pełni możliwe! Awaria dysku twardego ostatecznie dosięga wielu użytkowników komputerów. Jeśli jednak nie wykonujesz regularnie kopii bezpieczeństwa, istnieje szansa na odzyskanie danych. Skontaktuj się z naszym technikiem w celu uzyskania dokładnych informacji.

  Co to są usługi odzyskiwania danych?

  W przypadku komputerów odzyskiwanie danych jest procesem ratowania (odzyskiwania) niedostępnych, utraconych, uszkodzonych, uszkodzonych lub sformatowanych danych z pamięci dodatkowej, nośników wymiennych lub plików, gdy nie można uzyskać do nich dostępu w normalny sposób.

  Jak działa usługa odzyskiwania danych?

  Oprogramowanie i narzędzia do odzyskiwania danych zostały zaprojektowane do przeszukiwania dysku i lokalizowania wszelkich danych, które można odzyskać, łącząc je z powrotem w formacie umożliwiającym odczyt danych. Po analizie raportu skanowania nasi technicy konsultują możliwości odzyskania danych a także ustalają ostateczne koszty usługi i sposób przekazania danych.

  ODZYSKAJ DANE JUŻ DZISIAJ! CO ZROBIĆ ABY ODZYSKAĆ DANE?

   

  To proste! Dostarcz nośnik do naszego labolatorium odzyskiwania danych przy ul.Glinianej 24/1 w Lublinie!

  Kliknij przycisk poniżej, aby wysłać nośnik do naszej firmy, lub zadzwoń pod numer +48 797 354 561,
  aby porozmawiać z ekspertem z dziedziny odzyskiwania danych z dysku przenośnego USB.

  W firmie Lapto.eu Data Recovery każdy przypadek analizujemy indywidualnie, wykorzystując zoptymalizowany proces, rozważając różne czynniki, w tym model dysku twardego, wiek, wersję oprogramowania układowego i scenariusz awarii, aby stworzyć odpowiedni plan odzyskiwania.

  Nasz proces odzyskiwania danych dla dysków przenośnych USB obejmuje następujące podstawowe kroki:

  • Nasi inżynierowie przeprowadzają szczegółową ocenę dysku twardego. Ustalamy dokładną przyczynę awarii dysku twardego, analizujemy czynniki, które mogą wpłynąć na odzyskiwanie, i przedstawimy ofertę cenową.
  • Rozpoczynamy proces odzyskiwania. Inżynierowie Lapto.eu Data Recovery zajmują się uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, problemami elektronicznymi i uszkodzeniem plików przy użyciu specjalistycznej technologii, aby w każdym przypadku zapewnić najlepsze wyniki odzyskiwania .
  • Nasi inżynierowie weryfikują odzyskane informacje  następnie przedstawiają zgodność danych. Bezpiecznie testujemy pliki za pomocą specjalnych narzędzi, jednocześnie podejmując środki ostrożności w celu ochrony danych.
  • Zwracamy odzyskane pliki zgodnie z wyborem nośnika – na dostarczonym pendrive, lub dysku przenośnym. Pobieramy pełną opłatę za odzyskiwanie tylko wtedy, gdy żądane pliki zostaną przywrócone do stanu całkowicie funkcjonalnego po weryfikacji.

   

  Co najważniejsze, Lapto.eu Data Recovery zapewnia politykę Brak danych - Brak opłat. Jeśli analiza nośnika wykaże brak możliwości odzyskania założonych danych, nie naliczamy opłaty za odzyskiwanie (obowiązują jedynie opłaty diagnostyczne oraz w przypadku spraw przyspieszonych typu Express a także w przypadku dysków uszkodzonych mechanicznie).

  Gdy dysk twardy ulegnie awarii, a Ty potrzebujesz szybkiej usługi od regionalnego lidera w zakresie profesjonalnych usług odzyskiwania danych - Lapto.eu Data Recovery oferuje eksperckie usługi w konkurencyjnych cenach, a dzięki najlepszej technologii i najbardziej doświadczonym inżynierom w branży zapewniamy najlepsze wyniki odzyskiwania danych.

  Odzyskiwanie danych z Dysku przenośnego USB Lublin ul.Gliniana 24/1

  Odzyskiwanie danych z telefonu|smartphone

  Odzyskiwanie danych z telefonu|smartphone

  Odzyskiwanie danych z laptopa|komputera

  Odzyskiwanie danych z laptopa|komputera

  Odzyskiwanie danych z karty pamięci|pendrive

  Odzyskiwanie danych z karty pamięci|pendrive

  Odzyskiwanie danych z dysku przenośnego USB

  Odzyskiwanie danych z dysku przenośnego USB

  Centrum serwisowe elektroniki

  Centrum serwisowe elektroniki

  Śledź nasz profil

  1483483070_social-01

  Odzyskujemy-dane Lublin DataRecovery

  ul. Gliniana 24 /1

  (w pobliżu Politechniki Lubelskiej)

  Godziny otwarcia:

  Pon.-Pt. 9.00 - 17.00

  biuro@odzyskujemy-dane.pl

  +48 797 354 561 

  Zadzwoń teraz!
  Wyznacz trasę