+48 797 354 561 | Lublin ul.Gliniana 24/1 | pn-pt 9-18 biuro@odzyskujemy-dane.pl

Odzyskiwanie danych z Dysku Twardego Lublin

Odzyskiwanie danych z dysku twardego to proces przywracania utraconych plików z laptopów, komputerów stacjonarnych, serwerów lub dowolnego innego systemu komputerowego, który do przechowywania danych wykorzystuje dyski twarde (HDD).

Lapto.eu Data Recovery jest lubelskim liderem w dziedzinie odzyskiwania danych z dysków twardych, a dzięki wykwalifikowanym inżynierom z zakresu data recovery oferujemy usługę skutecznego i niedrogiego odzyskiwania danych z dysku twardego HDD.

Niektóre z typowych scenariuszy utraty danych z dysków twardych obejmują:

 • Problemy fizyczne spowodowane upuszczeniem lub uderzeniem dysku

 • Awaria głowicy odczytu / zapisu dysku

 • Uszkodzenie elektroniczne

 • Uszkodzenie mechaniki, które może powodować efekt „klikania dysku”    

 • Uszkodzona tablica partycji

 • Uszkodzony interfejs, taki jak złącze USB lub SATA

 • Awaria bezpiecznika, kondensatora lub rezystora  

  Czy dane dysku twardego można odzyskać?

  W zdecydowanej większości przypadków, odzyskiwanie danych z dysku jest wykonalne. Odzyskiwanie danych z dysku twardego jest możliwe dzięki funkcji odzyskiwania danych, co oznacza, że dane nadal istnieją na dysku twardym nawet po ich usunięciu lub sformatowaniu. Chociaż utracone pliki nadal istnieją na dysku, nie masz do niego żadnego dostępu.

  Czy można odzyskać z uszkodzonego dysku twardego?

  Awaria dysku twardego ostatecznie dosięga wielu użytkowników komputerów. Jeśli jednak nie wykonujesz regularnie kopii bezpieczeństwa, istnieje szansa na odzyskanie danych. Skontaktuj się z naszym technikiem w celu uzyskania dokładnych informacji.

  Co to są usługi odzyskiwania danych?

  W przypadku komputerów odzyskiwanie danych jest procesem ratowania (odzyskiwania) niedostępnych, utraconych, uszkodzonych, uszkodzonych lub sformatowanych danych z pamięci dodatkowej, nośników wymiennych lub plików, gdy nie można uzyskać do nich dostępu w normalny sposób.

  Jak działa usługa odzyskiwania danych?

  Oprogramowanie i narzędzia do odzyskiwania danych zostały zaprojektowane do przeszukiwania dysku i lokalizowania wszelkich danych, które można odzyskać, łącząc je z powrotem w formacie umożliwiającym odczyt danych. Najlepsze narzędzia do odzyskiwania danych zapewniają podgląd odzyskanych plików oraz łatwe przywracanie danych.

  CHCESZ ODZYSKAĆ DANE?

  Kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć, lub zadzwoń pod numer +48 797 354 561,
  aby porozmawiać z ekspertem od odzyskiwania danych z dysku twardego.

  LApto.eu Data Recovery traktuje każdy przypadek indywidualnie, wykorzystując zoptymalizowany proces, analizując różne czynniki, w tym model dysku twardego, wiek, wersję oprogramowania układowego i scenariusz awarii, aby stworzyć odpowiedni plan odzyskiwania.

  Nasz proces odzyskiwania danych dla dysków twardych HDD obejmuje następujące podstawowe kroki:

  • Nasi inżynierowie przeprowadzają szczegółową ocenę dysku twardego. Ustalimy dokładną przyczynę awarii dysku twardego, przeanalizujemy czynniki, które mogą wpłynąć na odzyskiwanie, i przedstawimy ofertę cenową.
  • Rozpoczynamy proces odzyskiwania. Inżynierowie Lapto.eu Data Recovery zajmują się uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, problemami elektronicznymi i uszkodzeniem plików przy użyciu specjalistycznej technologii, aby zapewnić najlepsze możliwe odzyskiwanie w każdym przypadku.
  • Nasi inżynierowie weryfikują odzyskane informacje. Jeśli dostarczyłeś listę niezbędnych plików, przedstawimy i zweryfikujemy zgodność danych. Bezpiecznie testujemy pliki za pomocą specjalnych narzędzi, jednocześnie podejmując środki ostrożności w celu ochrony danych.
  • Zwracamy odzyskane pliki według wyboru nośnika – na dostarczonym pendrive, lub dysku przenośnym. Płacisz pełną opłatę za odzyskiwanie tylko wtedy, gdy żądane pliki zostaną przywrócone do stanu całkowicie funkcjonalnego po weryfikacji.

  Co najważniejsze, Lapto.eu Data Recovery zapewnia politykę Brak danych-Brak opłat. Jeśli nasi inżynierowie nie są w stanie pomyślnie odzyskać danych, nie naliczamy opłaty za odzyskiwanie (obowiązują jedynie opłaty diagnostyczne oraz w przypadku spraw przyspieszonych typu Express a także w przypadku dysków uszkodzonych mechanicznie).

  Gdy dysk twardy ulegnie awarii, potrzebujesz szybkiej usługi od regionalnego lidera w zakresie profesjonalnych usług odzyskiwania danych. Lapto.eu Data Recovery oferuje usługi ekspertów po konkurencyjnych cenach, a dzięki najlepszej technologii i najbardziej doświadczonym inżynierom w branży zapewniamy najlepsze opcje odzyskiwania danych.

  Centrum serwisowe elektroniki

  Centrum serwisowe elektroniki

  Śledź nasz profil

  1483483070_social-01

  Odzyskujemy-dane Lublin DataRecovery

  ul. Gliniana 24 /1

  (w pobliżu Politechniki Lubelskiej)

  Godziny otwarcia:

  Pon.-Pt. 9.00 - 18.00

  biuro@odzyskujemy-dane.pl

  +48 797 354 561 

  Zadzwoń teraz!
  Wyznacz trasę