+48 797 354 561 | Lublin ul.Gliniana 24/1 | pn-pt 9-17 biuro@odzyskujemy-dane.pl

Odzyskiwanie danych z Karty pamięci | Pendrive Lublin

Odzyskiwanie danych z karty pamięci lub pendrive to proces przywracania utraconych plików (np. zdjęć, plików tekstowych) z pamięci przenośnych lub dowolnego innego urządzenia, które do przechowywania danych wykorzystuje pamięć półprzewodnikową. Karty pamięci typu SD microSD CompactFlash MemoryStick  MultiMedia Card są stosowane np. w telefonach, aparatach,komputerach i tabletach.

Lapto.eu Data Recovery jest liderem skuteczności w dziedzinie odzyskiwania danych z kart pamięci oraz pendrive, a dzięki wykwalifikowanym inżynierom z zakresu data recovery oferujemy usługę skutecznego i niedrogiego odzyskiwania danych z pamięci przenośnych. Rekomendacje naszych Klientów potwierdzają wysoką skuteczność usług.

Niektóre z typowych scenariuszy utraty danych z kart pamięci lub pendrive:

 • Problemy fizyczne spowodowane naciskiem lub zalaniem

 • Awaria elektroniki, gniazda USB lub styków karty

 • Uszkodzenie elektroniczne (pendrive|karta pamięci nie jest widoczna po podłączeniu)

 • Uszkodzenie logiczne, skasowanie danych z karty pamięci lub pendrive  

 • Uszkodzony interfejs, taki jak złącze USB

 • Przypadkowe sformatowanie kary pamięci w aparacie

 • Przypadkowe sformatowanie pendrive w komputerze 

Odzyskiwanie danych z Karty pamięci | Pendrive - Zadaj pytanie TERAZ!

Kliknij i skorzystaj z formularza kontaktowego! Nasi technicy odpowiedzą najszybciej, jak to możliwe.

Czy dane z karty pamięci lub pendrive można odzyskać?

W zdecydowanej większości przypadków, odzyskiwanie danych z karty pamięci lub pendrive! Dane pozostają w niezmienionej strukturze a pliki tekstowe i zdjęcia są w pełni czytelne! Odzyskiwanie danych z pamięci przenośnej jest możliwe dzięki funkcji przywracania struktur danych, co oznacza, że dane nadal istnieją na dysku twardym nawet po ich usunięciu lub sformatowaniu. Chociaż utracone pliki nadal istnieją na dysku, nie masz do niego żadnego dostępu. Nasi technicy odzyskują dane a następnie przekazują je do odbioru w ustalonej formie (na dostarczonym nośniku lub płycie DVD).

Czy można odzyskać z uszkodzonego pendrive?

Mamy dobrą wiadomość! w 95% przypadków odzyskanie danych z uszkodzonego pendrive jest w pełni możliwe! Awaria pendrive ostatecznie dosięga wielu użytkowników pamięci przenośnych. Jeśli jednak nie wykonujesz regularnie kopii bezpieczeństwa, istnieje szansa na odzyskanie danych. Skontaktuj się z naszym technikiem w celu uzyskania dokładnych informacji.

Co to są usługi odzyskiwania danych?

W przypadku komputerów odzyskiwanie danych jest procesem ratowania (odzyskiwania) niedostępnych, utraconych, uszkodzonych, uszkodzonych lub sformatowanych danych z pamięci dodatkowej, nośników wymiennych lub plików, gdy nie można uzyskać do nich dostępu w normalny sposób.

Jak działa usługa odzyskiwania danych?

Oprogramowanie i narzędzia do odzyskiwania danych zostały zaprojektowane do przeszukiwania dysku i lokalizowania wszelkich danych, które można odzyskać, łącząc je z powrotem w formacie umożliwiającym odczyt danych. Po analizie raportu skanowania nasi technicy konsultują możliwości odzyskania danych a także ustalają ostateczne koszty usługi i sposób przekazania danych.

ODZYSKAJ DANE JUŻ DZISIAJ! CO ZROBIĆ ABY ODZYSKAĆ DANE?

 

To proste! Dostarcz nośnik do naszego labolatorium odzyskiwania danych przy ul.Glinianej 24/1 w Lublinie!

Kliknij przycisk poniżej, aby wysłać nośnik do naszej firmy, lub zadzwoń pod numer +48 797 354 561,
aby porozmawiać z ekspertem z dziedziny odzyskiwania danych z karty pamięci i pendrive.

W firmie Lapto.eu Data Recovery każdy przypadek analizujemy indywidualnie, wykorzystując zoptymalizowany proces, rozważając różne czynniki, w tym model karty pamięci lub pendrive, wiek, wersję oprogramowania układowego i scenariusz awarii, aby stworzyć odpowiedni plan odzyskiwania.

Nasz proces odzyskiwania danych dla kart pamięci i pendrive obejmuje następujące podstawowe kroki:

 • Nasi inżynierowie przeprowadzają szczegółową ocenę karty pamięci lub pendrive. Ustalamy dokładną przyczynę awarii nośnika, analizujemy czynniki, które mogą wpłynąć na odzyskiwanie, i przedstawimy ofertę cenową.
 • Rozpoczynamy proces odzyskiwania. Inżynierowie Lapto.eu Data Recovery zajmują się uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, problemami elektronicznymi i uszkodzeniem plików przy użyciu specjalistycznej technologii, aby w każdym przypadku zapewnić najlepsze wyniki odzyskiwania .
 • Nasi inżynierowie weryfikują odzyskane informacje  następnie przedstawiają zgodność danych. Bezpiecznie testujemy pliki za pomocą specjalnych narzędzi, jednocześnie podejmując środki ostrożności w celu ochrony danych.
 • Zwracamy odzyskane pliki zgodnie z wyborem nośnika – na dostarczonym pendrive, lub dysku przenośnym. Pobieramy pełną opłatę za odzyskiwanie tylko wtedy, gdy żądane pliki zostaną przywrócone do stanu całkowicie funkcjonalnego po weryfikacji.

 

Co najważniejsze, Lapto.eu Data Recovery zapewnia politykę Brak danych - Brak opłat. Jeśli analiza nośnika wykaże brak możliwości odzyskania założonych danych, nie naliczamy opłaty za odzyskiwanie (obowiązują jedynie opłaty diagnostyczne oraz w przypadku spraw przyspieszonych typu Express a także w przypadku dysków uszkodzonych mechanicznie).

Gdy karta pamięci lub pendrive ulegnie awarii, a Ty potrzebujesz szybkiego wsparcia od regionalnego lidera w zakresie profesjonalnych usług odzyskiwania danych - Lapto.eu Data Recovery oferuje eksperckie usługi w konkurencyjnych cenach, a dzięki najlepszej technologii i najbardziej doświadczonym inżynierom w branży zapewniamy najlepsze wyniki odzyskiwania danych.

Odzyskiwanie danych z Uszkodzonej karty pamięci Pendrive Lublin ul.Gliniana 24/1

Odzyskiwanie danych z telefonu|smartphone

Odzyskiwanie danych z telefonu|smartphone

Odzyskiwanie danych z laptopa|komputera

Odzyskiwanie danych z laptopa|komputera

Odzyskiwanie danych z karty pamięci|pendrive

Odzyskiwanie danych z karty pamięci|pendrive

Odzyskiwanie danych z dysku przenośnego USB

Odzyskiwanie danych z dysku przenośnego USB

Centrum serwisowe elektroniki

Centrum serwisowe elektroniki

Śledź nasz profil

1483483070_social-01

Odzyskujemy-dane Lublin DataRecovery

ul. Gliniana 24 /1

(w pobliżu Politechniki Lubelskiej)

Godziny otwarcia:

Pon.-Pt. 9.00 - 17.00

biuro@odzyskujemy-dane.pl

+48 797 354 561 

Zadzwoń teraz!
Wyznacz trasę