+48 797 354 561 | Lublin ul.Gliniana 24/1 | pn-pt 9-17 biuro@odzyskujemy-dane.pl

Odzyskiwanie danych z Telefonu Smartphone Lublin

 Odzyskiwanie danych z Telefonu Smartphone to proces przywracania usuniętych plików lub odzyskiwanie danych z uszkodzonego telefonu za pomocą specjalistycznych narzędzi i oprogramowania. Wykonujemy odzyskiwanie danych z telefonów Android, iOS Apple, Symbian, Windows i inne. 

Lapto.eu Data Recovery jest liderem skuteczności w dziedzinie odzyskiwania danych z telefonów, a dzięki wykwalifikowanym inżynierom z zakresu data recovery oferujemy usługę skutecznego i niedrogiego odzyskiwania danych z pamięci uszkodzonego telefonu. Rekomendacje naszych Klientów potwierdzają wysoką skuteczność usług.

Niektóre z typowych scenariuszy utraty danych z telefonów obejmują:

 • Rozbity wyświetlacz w telefonie – brak dostępu do danych

 • Uszkodzony telefon nie włącza się – brak możliwości dostępu do danych

 • Zalany telefon nie włącza się, nie reaguje dotyk – brak dostępu do danych

 • Przypadkowo usunięte zdjęcia z pamięci telefonu  

 • Wiadomości SMS skasowane z pamięci telefonu

 • Telefon zawiesza się na logo|ekranie startowym – brak dostępu

 • Zapomniany Kod|Wzór blokady ekranu – brak dostępu do danych

  Odzyskiwanie danych z Telefonu | Smartphone - Zadaj pytanie TERAZ!

  Kliknij i skorzystaj z formularza kontaktowego! Nasi technicy odpowiedzą najszybciej, jak to możliwe.

  Czy skasowane dane z telefonu można odzyskać?

  W większości przypadków, odzyskiwanie skasowanych danych z telefonu jest możliwe! Dane pozostają w niezmienionej strukturze a pliki tekstowe i zdjęcia są w pełni czytelne! Odzyskiwanie danych z telefonu jest możliwe dzięki funkcji przywracania struktur danych, co oznacza, że dane nadal istnieją na w pamięci telefonu nawet po ich usunięciu lub sformatowaniu. Chociaż utracone pliki nadal istnieją w pamięci, nie masz do niego żadnego dostępu. Po skasowaniu danych z telefonu nie należy używać urządzenia.

  Czy można odzyskać z uszkodzonego telefonu smartphone?

  Mamy dobrą wiadomość! w 90% przypadków odzyskanie danych z uszkodzonego telefonu jest w pełni możliwe! Awaria telefonu ostatecznie dosięga wielu użytkowników smartphonów. Jeśli jednak nie wykonujesz regularnie kopii bezpieczeństwa, istnieje szansa na odzyskanie danych. Skontaktuj się z naszym technikiem w celu uzyskania dokładnych informacji.

  Co to są usługi odzyskiwania danych?

  W przypadku telefonów odzyskiwanie danych jest procesem ratowania (odzyskiwania) niedostępnych, utraconych, uszkodzonych, uszkodzonych lub sformatowanych danych z pamięci dodatkowej, nośników wymiennych lub plików, gdy nie można uzyskać do nich dostępu w normalny sposób.

  Jak działa usługa odzyskiwania danych?

  Oprogramowanie i narzędzia do odzyskiwania danych zostały zaprojektowane do przeszukiwania pamięci i lokalizowania wszelkich danych, które można odzyskać, łącząc je z powrotem w formacie umożliwiającym odczyt danych. Po analizie raportu skanowania nasi technicy konsultują możliwości odzyskania danych a także ustalają ostateczne koszty usługi i sposób przekazania danych.

  ODZYSKAJ DANE JUŻ DZISIAJ! CO ZROBIĆ ABY ODZYSKAĆ DANE?

   

  To proste! Dostarcz nośnik do naszego labolatorium odzyskiwania danych przy ul.Glinianej 24/1 w Lublinie!

  Kliknij przycisk poniżej, aby wysłać nośnik do naszej firmy, lub zadzwoń pod numer +48 797 354 561,
  aby porozmawiać z ekspertem z dziedziny odzyskiwania danych z Telefonu Smartphone.

  W firmie Lapto.eu Data Recovery każdy przypadek analizujemy indywidualnie, wykorzystując zoptymalizowany proces, rozważając różne czynniki, w tym model telefonu, wiek, wersję oprogramowania układowego i scenariusz awarii, aby stworzyć odpowiedni plan odzyskiwania.

   Nasz proces odzyskiwania danych dla Telefonów Smartphone obejmuje następujące podstawowe kroki:

  • Nasi inżynierowie przeprowadzają szczegółową ocenę telefonu. Ustalamy dokładną przyczynę awarii smartphona, analizujemy czynniki, które mogą wpłynąć na odzyskiwanie, i przedstawimy ofertę cenową.
  • Rozpoczynamy proces odzyskiwania. Inżynierowie Lapto.eu Data Recovery zajmują się uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, problemami elektronicznymi i uszkodzeniem plików przy użyciu specjalistycznej technologii, aby w każdym przypadku zapewnić najlepsze wyniki odzyskiwania .
  • Nasi inżynierowie weryfikują odzyskane informacje  następnie przedstawiają zgodność danych. Bezpiecznie testujemy pliki za pomocą specjalnych narzędzi, jednocześnie podejmując środki ostrożności w celu ochrony danych.
  • Zwracamy odzyskane pliki zgodnie z wyborem nośnika – na dostarczonym pendrive, lub dysku przenośnym. Pobieramy pełną opłatę za odzyskiwanie tylko wtedy, gdy żądane pliki zostaną przywrócone do stanu całkowicie funkcjonalnego po weryfikacji.

   

  Co najważniejsze, Lapto.eu Data Recovery zapewnia politykę Brak danych - Brak opłat. Jeśli analiza nośnika wykaże brak możliwości odzyskania założonych danych, nie naliczamy opłaty za odzyskiwanie (obowiązują jedynie opłaty diagnostyczne oraz w przypadku spraw przyspieszonych typu Express a także w przypadku telefonów uszkodzonych mechanicznie).

  Gdy telefon ulegnie awarii, a Ty potrzebujesz szybkiej usługi od regionalnego lidera w zakresie profesjonalnych usług odzyskiwania danych - Lapto.eu Data Recovery oferuje eksperckie usługi w konkurencyjnych cenach, a dzięki najlepszej technologii i najbardziej doświadczonym inżynierom w branży zapewniamy najlepsze wyniki odzyskiwania danych.

  Odzyskiwanie danych z Uszkodzonego telefonu Lublin ul.Gliniana 24/1

  Odzyskiwanie danych z telefonu|smartphone

  Odzyskiwanie danych z telefonu|smartphone

  Odzyskiwanie danych z laptopa|komputera

  Odzyskiwanie danych z laptopa|komputera

  Odzyskiwanie danych z karty pamięci|pendrive

  Odzyskiwanie danych z karty pamięci|pendrive

  Odzyskiwanie danych z dysku przenośnego USB

  Odzyskiwanie danych z dysku przenośnego USB

  Centrum serwisowe elektroniki

  Centrum serwisowe elektroniki

  Śledź nasz profil

  1483483070_social-01

  Odzyskujemy-dane Lublin DataRecovery

  ul. Gliniana 24 /1

  (w pobliżu Politechniki Lubelskiej)

  Godziny otwarcia:

  Pon.-Pt. 9.00 - 17.00

  biuro@odzyskujemy-dane.pl

  +48 797 354 561 

  Zadzwoń teraz!
  Wyznacz trasę