+48 797 354 561 | Lublin ul.Gliniana 24/1 | pn-pt 9-17 biuro@odzyskujemy-dane.pl

Odzyskiwanie Zdjęć Obrazów Lublin

Odzyskiwanie zdjęć, obrazów (plików graficznych) z dysku twardego lub telefonu to proces przywracania utraconych plików z laptopów, komputerów stacjonarnych, telefonów lub dowolnego innego systemu komputerowego, który do przechowywania danych wykorzystuje dyski twarde lub pamięci typu flash. Typowe rozszerzenia plików zdjęć to .jpg .jpeg.raw

Lapto.eu Data Recovery jest liderem skuteczności w dziedzinie odzyskiwania ze wszystkich nośników, a dzięki wykwalifikowanym inżynierom z zakresu data recovery oferujemy usługę skutecznego i niedrogiego odzyskiwania obrazów z każdego rodzaju pamięci. Rekomendacje naszych Klientów potwierdzają wysoką skuteczność usług.

Niektóre z typowych scenariuszy utraty zdjęć z pamięci:

 • Problemy fizyczne spowodowane upuszczeniem lub uderzeniem dysku

 • Awaria głowicy odczytu / zapisu dysku (dysk „klika” lub stuka)

 • Uszkodzenie elektroniczne (dysk nie jest widoczny w systemie)

 • Uszkodzenie telefonu, uszkodzony wyświetlacz   

 • Zapomniane hasło dostępu, zapomniany wzór odblokowania

 • Zdjęcia usunięte, zdjęcia skasowane z pamięci

 • Pusta galeria, brak dostępu do zdjęć, zdjęcia nieczytelne 

  Odzyskiwanie Zdjęć Obrazów - Zadaj pytanie TERAZ!

  Kliknij i skorzystaj z formularza kontaktowego! Nasi technicy odpowiedzą najszybciej, jak to możliwe.

  Czy można odzyskać zdjęcia z dysku twardego lub telefonu?

  W zdecydowanej większości przypadków, odzyskiwanie danych z dysku lub telefonu jest w pełni wykonalne! Dane pozostają w niezmienionej strukturze a pliki tekstowe i zdjęcia są w pełni czytelne! Odzyskiwanie danych z dysku twardego jest możliwe dzięki funkcji przywracania struktur danych, co oznacza, że dane nadal istnieją na dysku twardym nawet po ich usunięciu lub sformatowaniu. Chociaż utracone pliki nadal istnieją na dysku, nie masz do niego żadnego dostępu.

  Czy można odzyskać zdjęcia z uszkodzonego dysku twardego lub telefonu?

  Mamy dobrą wiadomość! w 95% przypadków odzyskanie skasowanych danych z uszkodzonego dysku lub telefonu jest w pełni możliwe! Awaria dysku twardego ostatecznie dosięga wielu użytkowników komputerów. Jeśli jednak nie wykonujesz regularnie kopii bezpieczeństwa, istnieje szansa na odzyskanie danych. Skontaktuj się z naszym technikiem w celu uzyskania dokładnych informacji.

  Co to są usługi odzyskiwania danych?

  W przypadku komputerów odzyskiwanie danych jest procesem ratowania (odzyskiwania) niedostępnych, utraconych, uszkodzonych, uszkodzonych lub sformatowanych danych z pamięci dodatkowej, nośników wymiennych lub plików, gdy nie można uzyskać do nich dostępu w normalny sposób.

  Jak działa usługa odzyskiwania danych?

  Oprogramowanie i narzędzia do odzyskiwania danych zostały zaprojektowane do przeszukiwania dysku i lokalizowania wszelkich danych, które można odzyskać, łącząc je z powrotem w formacie umożliwiającym odczyt danych. Po analizie raportu skanowania nasi technicy konsultują możliwości odzyskania danych a także ustalają ostateczne koszty usługi i sposób przekazania danych.

  ODZYSKAJ DANE JUŻ DZISIAJ! CO ZROBIĆ ABY ODZYSKAĆ DANE?

   

  To proste! Dostarcz nośnik do naszego labolatorium odzyskiwania danych przy ul.Glinianej 24/1 w Lublinie!

  Kliknij przycisk poniżej, aby wysłać nośnik do naszej firmy, lub zadzwoń pod numer +48 797 354 561,
  aby porozmawiać z ekspertem z dziedziny odzyskiwania zdjęć i plików graficznych.

  W firmie Lapto.eu Data Recovery każdy przypadek analizujemy indywidualnie, wykorzystując zoptymalizowany proces, rozważając różne czynniki, w tym model dysku twardego, wiek, wersję oprogramowania układowego i scenariusz awarii, aby stworzyć odpowiedni plan odzyskiwania.

  Nasz proces odzyskiwania danych dla dysków twardych i telefonów obejmuje następujące podstawowe kroki:

  • Nasi inżynierowie przeprowadzają szczegółową ocenę dysku twardego. Ustalamy dokładną przyczynę awarii dysku twardego, analizujemy czynniki, które mogą wpłynąć na odzyskiwanie, i przedstawimy ofertę cenową.
  • Rozpoczynamy proces odzyskiwania. Inżynierowie Lapto.eu Data Recovery zajmują się uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, problemami elektronicznymi i uszkodzeniem plików przy użyciu specjalistycznej technologii, aby w każdym przypadku zapewnić najlepsze wyniki odzyskiwania .
  • Nasi inżynierowie weryfikują odzyskane informacje  następnie przedstawiają zgodność danych. Bezpiecznie testujemy pliki za pomocą specjalnych narzędzi, jednocześnie podejmując środki ostrożności w celu ochrony danych.
  • Zwracamy odzyskane pliki zgodnie z wyborem nośnika – na dostarczonym pendrive, lub dysku przenośnym. Pobieramy pełną opłatę za odzyskiwanie tylko wtedy, gdy żądane pliki zostaną przywrócone do stanu całkowicie funkcjonalnego po weryfikacji.

   

  Co najważniejsze, Lapto.eu Data Recovery zapewnia politykę Brak danych - Brak opłat. Jeśli analiza nośnika wykaże brak możliwości odzyskania założonych danych, nie naliczamy opłaty za odzyskiwanie (obowiązują jedynie opłaty diagnostyczne oraz w przypadku spraw przyspieszonych typu Express a także w przypadku dysków uszkodzonych mechanicznie).

  Gdy Twój telefon lub dysk twardy ulegnie awarii, a Ty potrzebujesz szybkiej usługi od regionalnego lidera w zakresie profesjonalnych usług odzyskiwania danych - Lapto.eu Data Recovery oferuje eksperckie usługi w konkurencyjnych cenach, a dzięki najlepszej technologii i najbardziej doświadczonym inżynierom w branży zapewniamy najlepsze wyniki odzyskiwania danych.

  Odzyskiwanie Zdjęć z dysku i telefonu Lublin ul.Gliniana 24/1

  Odzyskiwanie danych z telefonu|smartphone

  Odzyskiwanie danych z telefonu|smartphone

  Odzyskiwanie danych z laptopa|komputera

  Odzyskiwanie danych z laptopa|komputera

  Odzyskiwanie danych z karty pamięci|pendrive

  Odzyskiwanie danych z karty pamięci|pendrive

  Odzyskiwanie danych z dysku przenośnego USB

  Odzyskiwanie danych z dysku przenośnego USB

  Centrum serwisowe elektroniki

  Centrum serwisowe elektroniki

  Śledź nasz profil

  1483483070_social-01

  Odzyskujemy-dane Lublin DataRecovery

  ul. Gliniana 24 /1

  (w pobliżu Politechniki Lubelskiej)

  Godziny otwarcia:

  Pon.-Pt. 9.00 - 17.00

  biuro@odzyskujemy-dane.pl

  +48 797 354 561 

  Zadzwoń teraz!
  Wyznacz trasę